„Trica“ Dubrava protiv „akademaca“

U posljednjem susretu 6. kola Druge lige Republike Srpske, grupa zapad Dubrave su

u istoimenom mjestu kod Gradiške rezultatom 3:0 pobijedile FSA Prijedor.

Sva tri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Veljko Kisin u 15, Bane Matić u 17. i Srđan Beuk 22. minutu. U nastavku susreta domaćin je mudrom i racionalnom igrom sačuvao stečeno visoko vođstvo i osvojio nove bodove.

Dubrave – FSA Prijedor     3:0 (3:0)

Fudbalski stadion u Dubravama. Gledalaca: 120. Sudija: Milan Aleksić (Banjaluka). Strijelci: 1:0 V. Kisin (15), 2:0 Matić (17), 3:0 Beuk (22). Žuti kartoni: F. Mikić, Crnobrnja (FSA Prijedor).

DUBRAVE: Vuković, D. Kisin, Hadžialagić, Kvrgić (od 76. Vučinić), Matić (od 60. Nikić), Beuk, Sikimić (od 68. Bencuz), V. Kisin, Đogić, Malbašić (od 68. Budimlić), Šikuljak.

FSA PRIJEDOR: Trninić, Drljača (od 46. Stojaković), Crnobrnja, Knežević, Marković (od 65. Krneta), Vujčić, Stegić, Milinković (od 46. B. Mikić), M. Mršić, Lizdek (od 31. Kovačević), F. Mikić (od 75. Šunić).

Gorica 1 : 3 Dubrave
Brdo 0 : 1 Naprijed
Modriča 1 : 1 Sloga (T)
Crni Vrh 2 : 1 Željezničar
Omarska 3 : 0 Čelinac
Polet 1926 1 : 2 Tekstilac